ENforce Medical Technologies łączy światy najnowocześniejszych technologii i medycyny. Dzięki tej synergii możemy dostarczać rozwiązania w sposób decydowany podnoszące jakość życia ludzi dotkniętych problemami zdrowotnymi oraz pozwalające zapobiegać i przeciwdziałać ich powstawaniu.
Współczesna medycyna wymaga nowoczesnych rozwiązań inżynierskich i technologicznych. Dostarczamy je, tworząc i wdrażając do komercyjnego zastosowania nowoczesny sprzęt, oprogramowanie oraz usługi badawcze i diagnostyczne zamknięte dotąd wyłącznie w specjalistycznych laboratoriach.
Wykorzystujemy w praktyce osiągnięcia naukowe i tworzymy rozwiązania łączące nowoczesna technologię z medycyną. Realizujemy projekty badawczo-rozwojowe z dziedziny protetyki, diagnostyki, telemedycyny i zastosowania informatyki w medycynie.
Wiemy, że przełomowe idee będące podstawą dla nowoczesnych technologii rodzą się najczęściej w umysłach młodych naukowców i studentów. Dlatego ENforce Medical Technologies współpracuje z Politechniką Poznańską i Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu. Dzięki wymianie know-how możemy kreatywnie rozwiązywać problemy i dostarczać rozwiązania, które mają szanse zmieniać rzeczywistość milionów osób.
ENforce Medical Technologies sp. z o.o.

Szelągowska 45A KRS 0000693174
61-626 Poznań NIP 9721277972
Tel: 514934244 REGON 368229140

biuro@enforcemed.pl

Skontaktuj się z nami

www 1170x73